About Image
Tekgen Sağlık Hizmetleri

Hakkımızda

Tekgen sağlık hizmetleri , Türkiye’de moleküler biyoloji ve genetik ve araştırma Laboratuar malzemeleri alanında siz değerli araştırmacılarımıza hizmet vermekte olan bir kuruluştur.
Yeni kurulmuş olan, Tekgen sağlık hizmetleri genç , dinamik ve alanında bilgi sahibi olan kadrosuyla, yenilenen Sağlık sistemine kaliteli,hızlı, etkili ve farklı bir hizmet anlayışı sunmayı hedeflemektedir, müşteri memnuniyetini önemseyen, satış öncesi ve sonrası müşterilerini her konuda destekleyen ve her türlü konuda danışmanlık yapmayı ön planda tutarak sağlık ve araştırma sektöründe sizlere hizmet vermeyi hedeflemektedir.

bir üyesidir.

Counter Image

2

Hasta Tecrübesi

Counter Image

3.50

Güvenilirlik - Geçerlik

Counter Image

95

Tedavi Başarısı

Bilimsel Çalışmalar

Projemizin hedefleri doğrultusunda aile bilgisi ve detaylı hasta bilgisine sahip olacağımız kanser hücre hatları üretilecek olup bu hücrelerin yurtdışından karşılanan talebi ülkemiz laboratuvarlarında karşılanacaktır.

Aynı hastanın aynı stoğuna ulaşılabilmesi konusunda metastazdan sonra yeniden kanserleşen hücrelerin temini sağlanarak kanser araştırmalarına çok farklı noktalardan katkı sağlanacaktır.
Biyolojik Sıvı Atık Saflaştırma Cihazı projemize benzer olarak 2021 yılı başında aynı mantık ve fayda prensibi ile ‘’Biyolojik Katı Atık Bertaraf Etme Cihazı’’ projemize start verilip,sağlık sektörünün hizmetine sunulacaktır.
Hayvan Kaynaklı Dokudan Mezenkimal Kök Hücre Elde Edilip Hayvan Hastalıklarının Tedavisinde Kullanılması amacı ile proje tamamlanmış ve tedavi amaçlı satışlara başlanmıştır.
Erken Gebelik Döneminde Minimal İnvazif Yöntemle Yüksek Tanı Özgüllüğünde ve Mikrofluid Sistemle Sağlanan Genetik Tabanlı Tanı Cihazı ve Kitinin Geliştirilmesi amaçlı TÜBİTAK destekli projenin uygulama süreçlerine başlanmıştır.

Misyonumuz

Moleküler genetik ve araştırma alanında ulusal ve uluslararası kuruluşlar ile işbirliği yaparak en yüksek kalitede ürün üretmek ve hizmet sunmak, Sağlık gıda ve tarımsal biyoteknoloji alanlarında, üniversiteler İle bir araya gelerek Ar-Ge faaliyetlerinde bulunmak, ileri teknolojilerin gelişmesini ve ülkenin uluslararası rekabet gücünün arttırılmasını sağlamak, Moleküler genetik alanında çalışan paydaşlar arasındaki işbirliğini en üst düzeye çıkartarak araştırma çalışmalarını yürütebilecekleri ortam ve destek sağlamak, elde edilen sonuçların ekonomik değere dönüşmesine yardımcı olmak, Sağlık alanındaki genomik uygulama hizmetlerini sürekli geliştirerek, yeni teknolojiler kullanımına yardımcı olarak ülkemizede daha ekonomik koşullarda çalışma ve üretme fırsatları yaratmak, tüm çalışanların eğitim ve yaşam kalitesini artırarak çalıştığımız alanlarda bilgi üreten ve paylaşan bu şekilde ülkemiz gelişimine destek sağlayan kurum olmaktır.

Vizyonumuz

Moleküler yaşam bilimleri alanında hizmet sunan, sağlık gıda ve tarım alanında yeni en yenilikçi ürün ve teknolojileri üreten, tedarik eden ve hizmet sunan bir mükemmeliyet merkezi olmaktır.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz, her şeyden önce insan sağlığına önem vermek olup, bu konuda yapılacak olan araştırmalar için değerli araştırmacılarımıza her türlü kit ve malzemeyi temin etmekle birlikte yenilenen sağlık sistemine yön vermektir.