Sıkça Sorulan Sorular

VetStem 2018 yılında kurulmuş olup hayvan dostlarımız için alanında uzman personeli ve gelişmiş laboratuvar alt yapısı ile mezenkimal kök hücre üretimini sağlayarak veteriner hekimliği alanında yeni bir tedavi yöntemi sunmaktadır.
Veteriner hekimlikte kök hücre tedavileri henüz herhangi bir yan etki göstermemiştir.

Vetstem’e gelince, kök hücre tedavisinin güvenliği bizim önceliğimizdir. En popüler allojenik kök hücre terapi tüm olası hastalıklar için test edilmiş genç ve sağlıklı kök hücreler içerir. Hastanın kendisinden üretilen hücreler yerine donör kaynaklı kök hücreler kullanmayı tercih ettiğimizden dolayı yağ dokusu toplaması için yapılması gereken anestezi riski bile yoktur.

Otolog kök hücre tedavisi için, en büyük risk kök hücrelerini izole ettiğimiz yağ dokusunu çıkarmak için genel bir anestezi kullanmaktır.
Kök hücre tedavisi, iyileşme ilerledikçe daha fazla iyileşme ile enjeksiyondan birkaç gün ila birkaç hafta sonra evcil hayvanınızın ağrılarını giderir.
Her şeyden önce, veteriner hekimi ziyaret etmeli ve kök hücre tedavisinin evcil hayvanınızın tedavisine gerçekten yardımcı olabileceğini onaylamalısınız.

Ayrıca, her zaman bizimle iletişime geçebilir ve hikayenizi anlatabilir ve gerekirse veteriner hekimlerinizle iletişim kurabiliriz, böylece terapi protokolünü oluşturabilir ve evcil hayvanınızın tedavisi için kök hücreyi hekiminizin kliniğine gönderebiliriz.
Sosyal medya hesaplarımızdan 7/24 bizimle irtibata geçebilir, arayabilir veya mail yolu ile bizimle hasta bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. İstanbul ve yakın illerde bulunmanız durumunda ise yüz yüze temasımız da mümkündür. İstanbul dışındaki uygulamalar için eğer uygun şartlarınız var ise hücre çözdürme protokolümüz ile birlikte hücrenin gönderimini gerçekleştirmekteyiz. Hücre çözdürme koşullarınız yoksa tarafımızca destek sağlanacaktır.
Uygulamalarımız hastaya özel olduğundan fiyat konusu hastaya uygulanacak doz miktarına göre değişiklik göstermektedir.